Team

iMediate is gespecialiseerd in contentmarketing.
Maak kennis met ons vaste team professionals met ieder hun eigen specialisme en ervaring, of

Bekijk onze bedrijfspresentatie
iMediate - Ishele
Ishèle Bueno de Mesquita Productieleider Foto/Video

T: 035 646 5800

ishele.bueno@imediate.nl

iMediate - Rachel
Rachel Jekel Manager Projects & Content

T: 035 646 5825

rachel.jekel@imediate.nl

iMediate - Yvonne
Yvonne Schouren Manager Client Services

T: 035 646 5808

yvonne.schouren@imediate.nl

iMediate - Rik
Rik van den Berg Art Director

T: 035 646 5828

rik.vandenberg@imediate.nl

iMediate - Jasper
Jasper Bosman Fotograaf

T: 035 646 5800

jasper.bosman@imediate.nl

iMediate - Joost
Joost Driessen Algemeen directeur

T: 035 646 5800

joost.driessen@imediate.nl

iMediate - Mitchel
Mitchel van der Heide Manager Sales & New Business

T: 035 646 5805

Mitchel.vanderHeide@imediate.nl

iMediate - Wanda
Wanda Kreuning Management Assistent

T: 035 646 5809

wanda.kreuning@imediate.nl

Rutwin Goris Manager Finance en HRM

T: 035 646 5807

rutwin.goris@imediate.nl

iMediate - Tim
Tim van den Berg Vormgever

T: 035 646 5829

tim.vandenberg@imediate.nl

iMediate - Arnold
Arnold le Fèbre Platformmanager

T: 035 646 5810

arnold.lefebre@imediate.nl

iMediate - Michelle
Michelle van Halder Redacteur

T: 035 646 5844

michelle.vanhalder@imediate.nl

Tarik Lahri Accountmanager

T: 035 646 5804

tarik.lahri@imediate.nl

Werken bij iMediate?

Zie jij jezelf al werken bij ons, voeg je iets toe aan onze expertise? Op onze vacature-pagina vind je een overzicht van onze actuele vacatures en stages.

iMediate Contentmarketing