Team

iMediate is gespecialiseerd in contentmarketing.
Maak kennis met ons vaste team professionals met ieder hun eigen specialisme en ervaring, of

Bekijk onze bedrijfspresentatie
iMediate - Louis
Louis Bertrand Studiomanager

T: 035 646 5824

louis.bertrand@imediate.nl

iMediate - Ishele
Ishèle Bueno de Mesquita Productieleider Foto/Video

T: 035 646 5800

ishele.bueno@imediate.nl

iMediate - Tessa
Tessa Geers Vormgever

T: 035 646 5812

tessa.geers@imediate.nl

iMediate - Rachel
Rachel Jekel Projectmanager

T: 035 646 5825

rachel.jekel@imediate.nl

iMediate - Natalie
Natalie Moorelisse Vormgever

T: 035 646 5845

natalie.moorelisse@imediate.nl

iMediate - Jeroen N
Jeroen Noordeloos Projectredacteur

T: 035 646 5802

jeroen.noordeloos@imediate.nl

iMediate - Yvonne
Yvonne Schouren Projectmanager

T: 035 646 5808

yvonne.schouren@imediate.nl

iMediate - Jeroen van Trierum
Jeroen van Trierum Hoofdredacteur

T: 035 646 5813

jeroen.vantrierum@imediate.nl

Marco Mekenkamp Eindredacteur

T: 035 763 0677

marco@channelconnect.nl

iMediate - Rik
Rik van den Berg Art Director

T: 035 646 5828

rik.vandenberg@imediate.nl

iMediate - Jasper
Jasper Bosman Fotograaf

T: 035 646 5800

jasper.bosman@imediate.nl

iMediate - Joost
Joost Driessen Algemeen directeur

T: 035 646 5800

joost.driessen@imediate.nl

iMediate - Mitchel
Mitchel van der Heide Accountmanager

T: 035 646 5805

Mitchel.vanderHeide@imediate.nl

iMediate - Wanda
Wanda Kreuning Management Assistent

T: 035 646 5809

wanda.kreuning@imediate.nl

iMediate - Judith
Judith Nicol Projectmanager

T: 035 646 5826

judith.nicol@imediate.nl

Rutwin Goris Manager Finance en HRM

T: 035 646 5807

rutwin.goris@imediate.nl

Mels Dees Content Director

T: 035 646 5822

mels.dees@imediate.nl

iMediate - Tim
Tim van den Berg Vormgever

T: Vormgever

tim.vandenberg@imediate.nl

iMediate - Arnold
Arnold le Fèbre Eindredacteur

T: 035 646 5810

arnold.lefebre@imediate.nl

iMediate - Larissa
Larissa Hannema Projectcoördinator

T: 035 646 5800

larissa.hannema@imediate.nl

iMediate - Elian
Elian Meijs Contentmanager

T: 035 646 5817

elian.meijs@imediate.nl

iMediate - Vivienne
Vivienne van Nisius Senior Content Manager

T: 035 646 5830

035 646 5830

iMediate - Peter
Peter Rutgers Manager Client & Operations

T: 035 646 5842

peter.rutgers@imediate.nl

iMediate - Michelle
Michelle van Halder Redacteur

T: Redacteur

michelle.vanhalder@imediate.nl

Tarik Lahri Accountmanager

T: 035 646 5804

tarik.lahri@imediate.nl

Werkwijze en aanpak

Ieder project vraagt om zijn eigen aanpak. Voor de onlineprojecten gebruiken we Scrum of de watervalmethode.
Voor de print-producties hebben we een backplanning die we per uitgave hergebruiken.

iMediate Contentmarketing